STS, pek çok farklı sektörde yer alan yerli ve yabancı firmaya Teknoloji, Satış&Operasyon Planlama, Yönetim Muhasebesi ve Organizasyon başta olmak üzere yönetim danışmanlığı vermektedir.

Çok iyi derecede işe, çağdaş yönetim tekniklerine ve teknolojiye hakim olan STS, bir seferlik iyileştirme yerine kalıcı sistemler kurmaktadır. Öncelikle danışmanlık verdiği şirketleri, müşterilerinden başlayarak tanımaya çalışan ekibimiz, müşteriye verilen hizmetlerden geriye doğru giderek şirketleri anlamayı ve tüm önerilerini buna göre ortaya koymayı amaç edinmiştir.

Yönetim danışmanlığı konusunda verilen hizmetleri aşağıdaki gibi özetleyebiliriz.

Öncelikli olarak işi ve ihtiyacı anlayarak, teknolojinin kullanım alanları ve mevcut durumda faydaları ortaya konularak BT proje haritasının çıkarılması, ve sonrasında da önerilerin uygulanması konusunda destek olunmaktadır.

Günümüz dünyasında karlılığın en büyük anahtarı olduğunu düşündüğümüz S&OP sürecinin yönetilmesi konusunda Satış Planlamadan başlayarak, tüm Üretim/Tedarik ve tedarik zincirinin bu doğrultuda hizalanması için gerekli olan tüm teknolojik ve toplantı takvimleri de içeren süreçsel düzenlemeyi içerir. Bu sürecin oturtulduğu şirketlerde karlılık üzernde meydana gelen pozitif etki çok kısa sürede görülmektedir.

Şirketlerin karlılık başta olmak üzere, finansal verilerini değişik açılardan görebilmesinin sağlanmasının hayati derecede önemli olduğunu düşünüyoruz. Örnek vermek gerekirse üç müşteriye satış yapan bir şirket toplamda 100 TL kazandığında klasik yöntemlerle müşteri karlılığı görüldüğünde, karlılığın da ciro bazında dağıldığını görürlerken, gerçek ise ilk iki müşteriden 100’er lira kazanırken, diğer müşteriden 100 lira zarar ediyor olunabilir. Bu örnek ürün grupları için de aynı şekilde düşünülebilir. STS, analize dayanan doğru verilerin görünmesinin, şirketlerin doğru karar vermesine olanak sağlayacağı gibi kaynaklarını da verimli kullanmasını sağlayacağına yürekten inanmaktadır.

Tüm hizmetlerinde olduğu gibi STS, tamamıyla şirketlerin müşterilerinin taleplerinden başlayan bir yaklaşım ortaya koymaktadır Bu yaklaşıma göre müşteri taleplerinin en doğru, en hızlı, yapılan işlerin tekrarlanmadığı süreçlerin oluşturulması esasıyla başlayan analizler, organizasyondaki roller ve sorumlulukları da belirlemekte esas kabul edilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

İş Zekası & Kurumsal Performans Yönetimi – BI & CPM

İş zekası, firmaların mevcut veritabanlarındaki her tür verinin entegre bir şekilde tek platformda toplanarak ham veri halinden bilgi haline dönüştürülmesi ve geleceğe yönelik stratejik kararlarda kullanmak üzere güce dönüştürülmesi olarak tanımlanabilir.

Devamını Oku »

Yönetim Danışmanlığı

STS, pek çok farklı sektörde yer alan yerli ve yabancı firmaya Organizasyon, Satış & Operasyon Planlama, Üretim ve Tedarik Planlama, Yönetim Muhasebesi başta olmak üzere yönetim danışmanlığı vermektedir.

Devamını Oku »

Başarının sırrı yoktur. Bu, hazırlık ve sıkı çalışmanın sonucudur.

İLETİŞİM

Adres
Küçükbakkalköy Mh. Vedat Günyol Cad. Defne Sok. No:1 Flora Residence K:17 D:1714 Ataşehir / İstanbul

Telefon
+90 216 969 92 70

E-Posta
destek@stsdanismanlik.com