JEDOX NEDİR

Jedox, İş zekası ve performans yönetimi yazılımıdır.

(Almanya, 2002)

jedox-simplified-planning-and-performance-management-4

JEDOX

Jedox, iş süreçlerinize ve gereksinimlerinize uyan, kutu dışı(out-of-the-box) planlama uygulamaları sunan işletmelerdir. Bu çözüm, planlama, analiz ve raporlamayı sorunsuz ve kolay hale getirir. Tek, birleşik ve bulut tabanlı bir yazılım paketi olarak sunulan Jedox, tüm departmanlardaki karar vericiler ve işletme kullanıcıları, daha akıllıca ve verimli bir şekilde çalışmasını, iş ortak çalışmasını hızlandırıp geliştirmesini ve yüksek değerli anlayışlara dayanan güvenle kritik ve önemli iş kararlarını almasını sağlar.

127 ülkede 1.900’den fazla kuruluş tarafından kullanılan Jedox, işletmelerin ve kuruluşların web, bulut veya herhangi bir cihazda olsun, gerçek zamanlı planlama için yaptıkları işi değiştiriyor.

neden Jedox?

Ucuz Maliyet

Birçok benzer projeye kıyasla Jedox projeleri daha düşük maliyetlerde gerçekleştirilir. Jedox’un kendi veritabanı vardır ve ürün ile ücretsiz kullanılır, bu nedenle diğer veritabanları için ek bir maliyet oluşturmaz.

Erişilebilir (Excel, Web, Mobil)

Jedox raporlarına; Web, Mobil ve Excel ara yüzlerinden erişilebilir.

Esnek

Otomatik veri konsolidasyonu Jedox, veri ortamlarından verileri çekerken küp mantığında tüm verileri boyutlandırarak özet hale getirerek sonuçların daha kısa sürede alınmasını sağlar.

100,000 + Kullanıcı

Tüm dünyada 100.000’den fazla kullanıcı ve performans memnuniyeti.

Basit

Kendine özgü ve kolay öğrenilir rapor tasarım arayüzü ile birlikte, Excel üzerinden de kullanım olanağı mevcuttur.

Hızlı

Ürün ile tam entegre/uyumlu bir veritabanı yapısına sahip olduğu nedenle yüksek performanslı sonuçlar verir. Grafik İşleme Birimi(GPU) kartlar ile tam uyumlu çalışırak çok yüksek seviyede işlemler gerektiren projelerde yüksek performans sağlar.

Veri Okuma ve Yazma

Tüm veri kaynaklarından veri alabildiği gibi, Jedox dışı sistemlere de veri yazılabilmektedir.

0 Ülke

Jedox, 140 ülkede kullanılıyor.

0 Kuruluş

Jedox, 2500'den fazla kuruluş tarafından kullanıyor.

0 Sektör

Jedox, 20'den fazla sektöre çözüm üretiyor.

0 Yıllık Tecrübe

Jedox, 20 yıldır kesintisiz çözüm sunuyor.