İş Zekası & Kurumsal Performans Yönetimi – BI & CPM

İş zekası, firmaların mevcut veritabanlarındaki her tür verinin entegre bir şekilde tek platformda toplanarak ham veri halinden bilgi haline dönüştürülmesi ve geleceğe yönelik stratejik kararlarda kullanmak üzere güce dönüştürülmesi olarak tanımlanabilir.

STS, firmaların elindeki çeşitli uygulamalardan elde edilen ham verinin analizi için gerekli araçlar ile kurum içi ve kurum dışı verileri tek bir platformda toplayarak verilerin bilgiye, bilgilerin de kararlara dönüştürülmesini sağlar. Böylelikle bilgiye en hızlı şekilde ulaşılması, kurumun gelir ve performansının en üst düzeye çıkarılması hedeflenir.

Devamını Oku »

Yönetim Danışmanlığı

STS, pek çok farklı sektörde yer alan yerli ve yabancı firmaya Organizasyon, Satış&Operasyon Planlama, Üretim ve Tedarik Planlama, Yönetim Muhasebesi başta olmak üzere yönetim danışmanlığı vermektedir.

Çok iyi derecede işe ve teknolojiye hakim olan ekibimiz ile bir seferlik iyileştirme yerine kalıcı sistemler kurabiliyoruz. Yönetim danışmanlığı konusunda verilen hizmetleri aşağıdaki gibi özetleyebiliriz.

Devamını Oku »